Курси водіння на автоматі
Курси водіння на автоматі, зрозуміло, простіше для початківця водія. На перший погляд труднощів і зовсім не повинно виникнути, адже досить завести машину, включити режим » Drive » і просто їхати, не побоюючись стихнути. Це все вірно, але в той же час автомат має ряд особливостей, без знання яких водія не можна назвати повноцінним учасником дорожнього руху.

Курси водіння на автоматі припускають комплексне теоретико-практичне навчання, в процесі якого значна увага приділяється конструкції АКПП і тонкощам її функціонування. Потрібно відзначити варіативність сучасних АКПП, внаслідок чого управління даними автомобілями дещо відрізняється.

Курси водіння на машинах, оснащених АКПП
Курсами водіння на автоматі можна назвати лише те навчання, яке прищеплює новоспеченому водієві всі необхідні навички, адже недостатньо просто вміти рушати з місця. Ви станете їздити по просторах Києва, відповідно повинні володіти не меншим досвідом, ніж водії, які їздять на машинах, які обладнані механічною коробкою перемикання передач. Курси водіння на автоматі дозволять вам вивчити режими роботи АКПП:

» Parking » — режим стоянки, застосовується для припаркованого автомобіля. Крім того, глушити і заводити машину потрібно за допомогою використання цього режиму.
» Reverse » — задня передача, включається, втім, як і на » механіці », тільки після уповільнення автомобіля, тобто повної зупинки.
» N » — нейтралка, бажано мінімізувати її включення.
» D » — автоматичне перемикання всіх передач, з якого починається рушання автомобіля, і воно не вимикається протягом всього часу прямолінійного руху авто.

На курсах водіння на автоматі, які проводяться в нашій автошколі, ви дізнаєтеся і про інші тонкощі управління АКПП. Багато сучасних автомобілів укомплектовані інноваційними АКПП, наприклад, типтроником. Дана коробка дозволяє самостійно перемикати передачі, використовуючи спеціалізоване положення важеля або за допомогою застосування підрульових пелюсток. До того ж курси з вивчення водіння на автоматі дозволять учневі коректно користуватися всіма можливостями АКПП, раціонально використовувати зимовий, спортивний і економічний режими.

Інші статті

Навчання водінню на АКПП в Луцьку

Навчання водінню на автоматі, точніше сказати, наявність такої можливості є одним з факторів при виборі автошколи в Луцьку.

Школа підвищення водійської майстерності

Підвищення водійської майстерності в автошколі «АС» м. Луцька — можливість перетворитися з формального автомобіліста в повноцінного учасника дорожнього руху.

Водійські права підкатегорії «С1» в Луцьку

Іншими словами, в цей розділ потрапляють вантажівки середніх розмірів, у ваговому діапазоні від 3,5 до 7,5 тис. кг., З можливістю приєднання причепа до 750 кг.