Skip to content

Категорія D + D1

Для початку навчання на категорію D + D1 потрібно: вік 21 рік, наявність категорії B або C (стаж 3 роки), паспорт, довідка з місця реєстрації, ідентифікаційний код, 2 фото 3х4, медична довідка.

Адреса: 43000, Україна, Волинська обл., Луцьк, Карбишева, 1

Опис:

Автошкола АС запрошує усіх бажаючих записатися на навчання в автошколу у Луцьку, та отримати водійське посвідчення категорії D + D1 — призначена для перевезення пасажирів мікроавтобусами та автобусами, в яких кількість місць для сидіння, крім сидіння водія, більше 8.

Автобуси — це вид транспорту, призначений для перевезення великої кількості пасажирів. Для його експлуатації необхідно мати водійське посвідчення категорії «D».

Якісне навчання на водійські права у Луцьку на категорію «D» можна пройти в автошколі «АС». Професійні інструктори навчать управлінню автобусом в умовах міського дорожнього руху.

Додаткова інформація:
Для підготовки на категорію D + D1 потрібна наявність посвідчення водія однієї з категорій: В, С, та навички керування транспортними засобами відповідної категорії більше трьох років протягом останнього часу.

Орієнтовний термін навчання 2.5 місяці

Теорія + практика – 5000 грн

Практика – 10 виїздів з інструктором*

*ціна одного виїзда еквівалентна 10 літрам палива