Skip to content

Категорія BE

Для початку навчання на категорію BE потрібно: вік 19 років, стаж водіння категорією B 1 рік, паспорт, довідка з місця реєстрації, ідентифікаційний код, 2 фото 3х4, медична довідка.

Адреса: 43000, Україна, Волинська обл., Луцьк, Карбишева, 1

Опис:

Автошкола АС запрошує усіх бажаючих записатися на навчання в автошколу у Луцьку, та отримати водійське посвідчення категорії ВЕ — дає право водити легкові авто з причіпом, чия маса більше 750 кг. Є обмеження: загальна маса (авто + причіп) повинна бути не більше 3500 кг.

Причіп – транспортний засіб, призначений для руху тільки в з’єднанні з іншим транспортним засобом. Для його експлуатації необхідно мати водійське посвідчення категорії «ВЕ».

Якісне навчання на водійське посвідчення у Луцьку на категорію «ВЕ» можна пройти в автошколі «АС». Професійні інструктори навчать управлінню легковим автомобілем з причіпом в умовах міського дорожнього руху.

Додаткова інформація:
Для підготовки на цю категорію потрібна наявність посвідчення водія категорії В та навички керування транспортними засобами відповідної категорії більше одного року протягом останнього часу.

Орієнтовний термін навчання 1.5 місяці

37 годин теорії + практика – 2500 грн

Практика – 10 виїздів з інструктором*

*ціна одного виїзда еквівалентна 8 літрам палива