Для початку навчання на категорію D1 потрібно: вік 21 рік, наявність категорії B або C (стаж 3 роки), паспорт, довідка з місця реєстрації, ідентифікаційний код, 2 фото 3х4, медична довідка.

Адреса: 43000, Україна, Волинська обл., Луцьк, Карбишева, 1

Опис:

Автошкола АС запрошує усіх бажаючих записатися на навчання в автошколу у Луцьку, та отримати водійське посвідчення категорії D1 — призначена для перевезення пасажирів автобусами, в яких кількість місць для сидіння, крім сидіння водія, не перевищує 16.

Мікроавтобуси — це вид транспорту, призначений для перевезення невеликої кількості пасажирів. Для його експлуатації необхідно мати водійське посвідчення категорії «D1».

Якісне навчання на водійські права у Луцьку на категорію «D1» можна пройти в автошколі «АС». Професійні інструктори навчать управлінню мікроавтобусом в умовах міського дорожнього руху.

Додаткова інфориація:
Для підготовки на цю категорію потрібна наявність посвідчення водія категорії В, С1, С, або кількох з них та навички керування транспортними засобами відповідної категорії більше трьох років протягом останнього часу.

Орієнтовний термін навчання 2 місяці

46 годин теоретичних занять — 3000 грн

10 виїздів з інструктором*

*ціна одного виїзда еквівалентна 10 літрам палива