Skip to content

Навчання онлайн

У світі, де технології стрімко розвиваються, інтернет перетворюється на головний інструмент для доступу до різних послуг, включаючи освіту. Онлайн навчання, або дистанційне навчання, стає все більш популярним варіантом для тих, хто шукає зручний і ефективний спосіб отримання знань.

Гнучкість та зручність

Однією з ключових переваг онлайн навчання є гнучкість. Студенти можуть вчитися в будь-який час і в будь-якому місці, де є доступ до інтернету. Це особливо важливо для учнів, хто має зайнятий графік роботи або інші зобов’язання, які ускладнюють регулярний візит до автошколи.

Використання технологій

При навчанні онлайн зазвичай використовують різноманітні технології, такі як відеоконференції, онлайн тести, відеоуроки, щоб зробити навчання більш цікавим та ефективним. Це дозволяє студентам здобувати знання в більш структурованому і доступному форматі.

Економія часу та коштів

Онлайн навчання зменшує витрати на транспорт, пов’язані з доїздом до автошколи для відвідування курсів які проходять у аудиторіях. Відсутність потреби приїжджати на урок у автошколу дозволяє студентам заощаджувати свій час та використовувати його на інші, важливіші цілі.

Процес навчання

Автошкола АС проводить теоретичний курс навчання онлайн. Викладач проводить відеоконференції через програму ZOOM. На уроці пояснюють правила дорожнього руху, розглядають встановлення знаків, нанесення розмітки на вулицях міст України, тренуються по тестах.

Все як на звичайному занятті у навчальному класі але з використанням додаткових інструментів які покращують пояснення та засвоєння правил дорожнього руху.

У разі якщо у вас немає можливості приєднатися до відеоконференції надаємо запис уроку. При потребі – консультація викладача. Навчання проходить 3 рази на тиждень по 1.5 години. Перше заняття призначає викладач, наступні заняття узгоджуються групою.

Для комфортного навчання рекомендуємо використовувати пристрої з великим екраном: стаціонарні комп’ютери, ноутбуки, планшети.

Потрібні документи

Для проходження теоретичного курсу онлайн вам потрібно надати документи: паспорт (якщо ID-карта, ще довідка з місця реєстрації), ідентифікаційний код, 2 фото 3х4, медичну довідку. Додаткова інформація +38 066-999-99-25