Skip to content

Підвищення водійської майстерності в автошколі «АС» м. Луцька – можливість перетворитися з формального автомобіліста в повноцінного учасника дорожнього руху. Всі інструктори, які здійснюють подібне навчання, проходять жорсткі умови відбору, а тому мають не тільки професійними навичками, а й психологічної витримкою, настільки важливою в подібних умовах. Отримавши довгоочікувані права, автомобіліст стикається з реаліями дорожнього руху: пробками, автомобілістами-самоучка, некультурними учасниками дорожнього руху. Природно, все це може вибити його з колії, позбавивши впевненості у власних силах.

Підвищення водійської майстерності в автошколі «АС»: дилетантизм це не про нас!
Школа підвищення водійської майстерності створена для того, щоб автомобіліст зміг розслабитися за кермом, не втрачаючи при цьому пильності, – на початкових етапах йому буде потрібно кваліфікований наставник. Саме з цієї причини автошкола «АС» ставить досить високу планку для всіх потенційних працівників нашого закладу. Це – запорука нашої компетентності.

Дивлячись за тим, як вальяжно собі відчувають за кермом досвідчені їздці, ви жалібно зітхали, згадуючи про свої переживання під час їзди ?! Повірте, ми спільними зусиллями ліквідуємо таку несправедливість. Крім їзди в звичайних, пересічних умовах, ми пропонуємо своїм абітурієнтам удосконалити свої навички в екстремальній обстановці, що дозволяє їм не втрачати контроль над собою, а головне, коректно керувати автомобілем в критичних ситуаціях.

Хочете знати, як виводити машину із замету, що робити в разі необхідності різкого гальмування ?! Якщо ваша відповідь «так!», Тоді школа підвищення водійської майстерності чекає вас.

«АС» надає коректне і повноцінне навчання, про що свідчать реальні відгуки наших учнів.

Інші статті

Навчання водінню на АКПП в Луцьку

Навчання водінню на автоматі, точніше сказати, наявність такої можливості є одним з факторів при виборі автошколи в Луцьку.

Школа підвищення водійської майстерності

Підвищення водійської майстерності в автошколі «АС» м. Луцька — можливість перетворитися з формального автомобіліста в повноцінного учасника дорожнього руху.

Водійські права підкатегорії «С1» в Луцьку

Іншими словами, в цей розділ потрапляють вантажівки середніх розмірів, у ваговому діапазоні від 3,5 до 7,5 тис. кг., З можливістю приєднання причепа до 750 кг.