Водійське посвідчення підкатегорії B1 (трицикли, мотоколяски, квадроцикли) Луцьк

Водійське посвідчення підкатегорії B1 (трицикли, квадроцикли, квадрицикли). Згідно ПДДУ В1 — квадро- і трицикли, мотоцикли з боковим причепом, мотоколяски та інші триколісні (чотириколісні) мототранспортні засоби, дозволена максимальна маса яких не перевищує 400 кілограмів

Квадрицикли — самостійна категорія чотириколісних транспортних засобів, призначених для руху по дорогах загального користування, яка, незважаючи на схожість назв, лише частково перетинається з іншим видом транспорту, відомим на пострадянському просторі під назвою «квадроцикли» — чотириколісні мототранспортних засобів підвищеної прохідності без кузова. Поряд з деякими «квадроциклами», до категорії квадрицикл відносяться також мотоколяски, подібні вітчизняним «Інвалідка», японської Daihatsu Midget і французької Renault Twizy, а також інші близькі до них легкі чотириколісні транспортні засоби. Мотоколяска визначається Державним стандартом як «квадрицикл з кузовом».

Інші статті

Навчання водінню на АКПП в Луцьку

Навчання водінню на автоматі, точніше сказати, наявність такої можливості є одним з факторів при виборі автошколи в Луцьку.

Школа підвищення водійської майстерності

Підвищення водійської майстерності в автошколі «АС» м. Луцька — можливість перетворитися з формального автомобіліста в повноцінного учасника дорожнього руху.

Водійські права підкатегорії «С1» в Луцьку

Іншими словами, в цей розділ потрапляють вантажівки середніх розмірів, у ваговому діапазоні від 3,5 до 7,5 тис. кг., З можливістю приєднання причепа до 750 кг.