Водійські права категорії B, B1. Автошкола АС в Луцьку проводить набір на курси водіння, підвищення кваліфікації, контраварійне керування автомобілем.

Напружений ритм українських доріг вимагає від водія бути дуже уважним. А значить оперативно реагувати на ситуацію. Сьогодні час як ніколи дорого. А з’явитися в потрібний час в потрібному місці — свого роду, успіх. Виходить, що складно уявити життя в мегаполісі без автомобіля, який доставить Вас до мети. І тим більше, якщо ви не володієте правами на водіння категорії В.

Категорія В — легкові автомобілі масою до 3,5 тонн, в яких кількість місць для сидіння, крім сидіння водія, не перевищує 8. Автошкола «АС» запрошує Вас пройти курси водіння категорії «В» в своїх аудиторіях, які містять всі необхідні навчальні матеріали для проведення теоретичних занять. Повний курс відніме у Вас два найцікавіших місяці (2 міс), а курс перепідготовки складе 2 тижні. Як і в багатьох автошколах, навчання складається з теоретичного і практичного курсу.

Освоїти навички водіння категорії В — означає бути пунктуальним і оперативним. Вибрати автошколу в Луцьку сьогодні особливо не важко, тому що попит на послуги автошкіл з навчання майбутніх водіїв дуже високий. Але ж кожен учень бажає пройти професійні курси водіння категорії В, на яких він опанує технікою керування легковим автомобілем. А адже багато автошколи за особливо невелику плату обіцяють навчити основним навичкам безпечного водіння, ознайомитися і вивчити «Правила дорожнього руху». Інструктори автошколи «АС», крім зазначених вище послуг навчать Вас грамотно реагувати в екстрених ситуаціях на дорозі.

Згідно зі статистикою, найбільшою популярністю серед потенційних володарів водійських прав, користуються курси керування автомобілем категорії «В». Це означає, що потреба людини в наявності власного автомобіля продовжує зростати.

Навчання на категорію В — це правильний розподіл вашого часу. Вибираючи ефективні курси водіння автомобіля категорії «В» в нашій спеціалізованій школі, абітурієнт має можливість: пройти навчання водінню автомобіля під керівництвом досвідчених і важливих інструкторів. Основа практики наших інструкторів — індивідуальний підхід до кожного курсанту;
отримати теоретичні знання та навички дотримання правил дорожнього руху на дорозі для подальшої атестації в автошколі і при здачі головного іспиту — в ДАІ.

Навчатися за комфортним графіком це особливо важливо, коли курсанти поєднують навчання у ВНЗ з роботою. Заощаджувати свій час при навчанні на курсах вихідного дня; кожен курсант має можливість удосконалити навички водіння. Звичайно, за окрему плату. Присутня можливість індивідуального навчання. Дивіться розділ Вартість навчання. Викладачі нашої автошколи добре знають свої обов’язки. І головна їх мета — не успішна Ваша здача іспиту в МРЕВ, а навчити Вас розуміти правила дорожнього руху. Адже тільки знання правил дорожнього руху дозволять Вам приймати вірні рішення при управлінні автомобілем. Щоб отримати відмінні результати, наші інструктори постійно вносять нововведення в свої курси.

Чи погодиться кожен, що важлива умова навчання в автошколах для багатьох людей, має вартість навчання.